-11%

AEG Фен HT 5579

 • Боја: Бела/Црна
 • Заштита од прегрејување
 • Дифузер подвижен кој се отстранува
 • Приклучна сила : 1500 W

1,150.00 ден 1,020.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Бела/Црна
 • Двостепенско бирање на температурата
 • Чување на мал простор заради рачката која се склопува
 • Ладен воздух
 • Кукица за обесување
 • Заштита од прегрејување
 • Дифузер подвижен за 360 º кој се отстранува
 • Приклучна сила : 1500 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.