-12%

AEG Електрични витлери LW 5583

  • Керамички слој
  • Боја : црвена
  • Заштита од прегрејување
  • Моќност: 400WДостапност:

Нема на залиха

2,960.00 ден 2,600.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Aвтоматско исклучување
  • Керамички слој
  • Боја : црвена
  • Заштита од прегрејување
  • Моќност: 400W
  • Во посебна преграда под проѕирниот капак има 24 калеми од различни дијаметри со метални клипови кои лесно ги фиксираат цевките

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.