-12%

AEG Будилник MRC 4110

  • Дигитален часовник
  • Аналогно FM/AM радио
  • Црвен лед екран
  • Будење со аларм или радиоДостапност:

Нема на залиха

860.00 ден 760.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Дигитален часовник
  • Аналогно FM/AM радио
  • Црвен лед екран
  • Будење со аларм или радио

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.