-21%

AEG Апарат за острење MSS 5572

 • Прекинувач: Вклучено/Исклучено
 • Високо ниво на вртежи-мотор 60w
 • Куќиште меко на допир
 • Нелизгачка подлогаДостапност:

Нема на залиха

1,399.00 ден 1,099.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Прекинувач: Вклучено/Исклучено
 • Високо ниво на вртежи-мотор 60w
 • За острење на : рамни и ребрасти ножеви,ножици,штрафцигери
 • Куќиште меко на допир
 • Простор за складирање на кабелот
 • Глава која се отстранува за полесно чистење
 • Нелизгачка подлога

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.