-12%

Acer Swift Преносен компјутер SF314-54-53S4

  • RAM меморија 8 GB DDR4 SDRAM
  • Acer Swift 3 14″ FHD Acer ComfyView™ IPS LED LCD
  • Intel® Core™ i5-8250U
  • Складирање од 256GB PCIe NVMe SSD + N

48,690.00 ден 42,890.00 ден

Спореди

Опис

  • RAM меморија 8 GB DDR4 SDRAM
  • Acer Swift 3 14″ FHD Acer ComfyView™ IPS LED LCD
  • Intel® Core™ i5-8250U
  • 4 GB DDR4 Memory + 4 GB DDR4 Memory
  • 256GB PCIe NVMe SSD + N
  • Windows 10 Home

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.