-12%

Acer Преносен компјутер SP513-52NP-583A

  • RAM меморија 8GB DDR4 Memory + N
  • Acer Spin 5 Pro 13.3″ Multi-touch FHD IPS LCD
  • Intel® Core™ i5-8250U
  • Складирање од 256GB SSD + N

56,790.00 ден 49,990.00 ден

Спореди

Опис

  • RAM меморија 8GB DDR4 Memory + N
  • Acer Spin 5 Pro 13.3″ Multi-touch FHD IPS LCD
  • Intel® Core™ i5-8250U
  • Складирање од 256GB SSD + N
  • Windows 10 Pro

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.