-9%

ACER Преносен компјутер Predator Helios 300 (PH317-52-74XN)

– Дијагонала – 17.3″ FHD IPS
– Процесор – Intel® Core™i7-8750H
– Графичка картичка – NVIDIA® GeForce® GTX 1060
– Рам меморија – 16GB DDR4


71,150.00 ден 64,690.00 ден

Спореди

Опис

  • Дијагонала – 17.3″ FHD IPS
  • Процесор – Intel® Core™i7-8750H
  • Графичка картичка – NVIDIA® GeForce® GTX 1060
  • Рам меморија – 16GB DDR4
  • ССД диск – 128GB SSD
  • Хард диск – 1TB HDD
  • Останато – 4xUSB, Camera, HDMI, Ethernet
  • Оперативен систем – Linux

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.