-13%

ACER Преносен компјутер NITRO AN515-54-56LK

– Процесор – Intel Core i5 9300H, 2,40 GHz
– Хард диск – 8 GB
– Екран – 15,6″ FHD IPS (1920×1080)
– Хард диск – SATA 1000 + SSD 256 GB PCIe NVMe


54,500.00 ден 47,400.00 ден

Спореди

Опис

  • Процесор – Intel Core i5 9300H, 2,40 GHz
  • Хард диск – 8 GB
  • Екран – 15,6″ FHD IPS (1920×1080)
  • Хард диск – SATA 1000 + SSD 256 GB PCIe NVMe
  • Оперативен систем – Linux
  • Графичка картичка – NVIDIA GeForce GTX 1650 (4 GB)
  • Останато – 802.11ac,BT, GbitLAN, HDMI, USB 2.0, 2x USB 3.0, USB Type-C, 2,3 kg, Boja Crna

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.