-7%

ACER Преносен компјутер F5-573G-38RB

 • RAM меморија 8GB DDR4 Memory + N
 • 15.6″ FHD Acer ComfyView LED LCD дисплеј
 • Intel® Celeron®  Quad Core Processor N3450
 • Складирање од 128GB SSD + 1000 GB HDD
Достапност:

Нема на залиха

36,815.00 ден 34,085.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • 15,6″ FHD LED Display, 1920×1080
 • Intel Core i3-6006U
 • 8 GB DDR4 RAM
 • 1000 GB HDD + 128 GB SSD
 • nVidia GeForce 950M – 4GB
 • LAN, Wi-Fi b/g/n, HDMI, USB 3.0
 • DVD-RW, Webcam

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.