-13%

ACER Преносен компјутер A517-51G-86AH

  • RAM меморија 8 GB DDR4
  • 17.3″ FHD Acer ComfyView IPS LCD
  • Intel Core i7-8550U
  • Складирање од 256GB SSD

49,990.00 ден 43,690.00 ден

Спореди

Опис

  • RAM меморија 8 GB DDR4
  • 17.3″ FHD Acer ComfyView IPS LCD
  • Intel Core i7-8550U
  • 1920 x 1080
  • NVIDIA® GeForce® MX130 2G-GDDR5
  • Складирање од 256GB SSD

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.