-11%

ACER Преносен компјутер A315-51-54QT

  • RAM меморија 4GB DDR4 Memory + 4 GB DDR4 Memory
  • 15.6″ HD Acer ComfyView LCD дисплеј
  • Intel® Core™ i5-7200U
  • Складирање од 1000GB HDD+N

29,000.00 ден 25,890.00 ден

Спореди

Опис

  • RAM меморија 4GB DDR4 Memory + 4 GB DDR4 Memory
  • 15.6″ HD Acer ComfyView LCD дисплеј
  • Intel® Core™ i5-7200U
  • Складирање од 1000GB HDD+N
  • Camera EJ
  • Boot-up Linux

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.