-12%

ACER Преносен компјутер A315-33-P7E5

– RAM меморија 4 GB DDR3
– 15.6″ HD дисплеј
– Intel® Pentium® Quad Core Processor N3710
– Складирање од 1TB HDD+N

17,990.00 ден 15,890.00 ден

Спореди

Опис

  • RAM меморија 4 GB DDR3
  • 15.6″ HD дисплеј
  • 1920×1080 (Full HD)
  • Intel® Pentium® Quad Core Processor N3710
  • Складирање од 1TB HDD+N
  • Camera
  • Boot-up Linux

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.