-13%

ACER Преносен компјутер A315-33-C1VL

  • RAM меморија 4 GB DDR3 RAM
  • 15.6″ HD LED Display, 1366×768
  • Intel Celeron N3060 Dual Core
  • Складирање од 500 GB HDD

15,590.00 ден 13,490.00 ден

Спореди

Опис

  • RAM меморија 4 GB DDR3 RAM
  • 15.6″ HD LED Display, 1366×768
  • Intel Celeron N3060 Dual Core
  • Складирање од 500 GB HDD
  • Card Reader, Webcam

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.