-13%

ACER Преносен компјутер A315-33-C0DK

 • RAM меморија 4GB
 • 15.6″ HD дисплеј
 • Intel® Celeron®  Processor N3060
 • Windows 10 Home

16,390.00 ден 14,290.00 ден

Спореди

Опис

 • RAM меморија 4GB
 • 15.6″ HD дисплеј
 • Intel® Celeron®  Processor N3060
 • Windows 10 Home
 • Складирање од 500GB HDD+N
 • Стерео звучници
 • Camera

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.