-7%

ACER Преносен компјутер A315-33-C67G

  • RAM меморија 4 GB DDR3
  • 15.6″ FHD Acer ComfyView LED LCD
  • Intel® Celeron® Processor N3060
  • Windows 10 Home Single Language

17,945.00 ден 16,615.00 ден

Спореди

Опис

  • RAM меморија 4 GB DDR3
  • 15.6″ FHD Acer ComfyView LED LCD
  • Intel® Celeron® Processor N3060
  • Windows 10 Home Single Language
  • Складирање од 500GB HDD+N

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.