-13%

ACER Predator Helios Преносен компјутер PH317-52-77CT

 • RAM меморија 16 GB DDR4 2666MHz Memory
 • Екран: 17.3″ FHD Acer ComfyView IPS LCD
 • Процесор: Intel® Core™ i7-8750H
 • Складирање од 256GB SSD+1000 GB HDD

89,000.00 ден 77,420.00 ден

Спореди

Опис

  • RAM меморија 16 GB DDR4 2666MHz Memory
  • Екран: 17.3″ FHD Acer ComfyView IPS LCD
  • 1920 x 1080
  • Процесор: Intel® Core™ i7-8750H
  • Складирање од 256GB SSD+1000 GB HDD
  • NVIDIA® GeForce® GTX 1060 6GB DDR5
  • Боја: Црна
  • Boot-up Linux

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.