-11%

ACER Predator Helios Преносен компјутер PH317-52-70QK

 • RAM меморија 8 GB DDR4 2666MHz Memory + N
 • Екран: 17.3″ FHD Acer ComfyView IPS LCD
 • Процесор: Intel® Core™ i7-8750H
 • Складирање од 256GB PCIe NVMe SSD + N

77,990.00 ден 69,290.00 ден

Спореди

Опис

  • RAM меморија 8 GB DDR4 2666MHz Memory + N
  • Екран: 17.3″ FHD Acer ComfyView IPS LCD
  • 1920 x 1080
  • Процесор: Intel® Core™ i7-8750H
  • Складирање од 256GB PCIe NVMe SSD + N
  • NVIDIA® GeForce® GTX 1060 6G-GDDR5 (256*32*6) 8Gbps
  • Боја: Црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.