-10%

ACER Лаптоп Aspire 1 A115-22-A8WH 3020E/4GB/128GB

– Дисплеј:15.6″ (39.6cm)
– Резолуција:(1920 x 1080) FHD
– Процесор:AMD 3020E 1.20 GHz DualCore
– Графика:AMD Radeon™ Graphics


23,700.00 ден 21,330.00 ден

Спореди

Опис

 • Лаптоп
 • Дисплеј:15.6″ (39.6cm)
 • Резолуција:(1920 x 1080) FHD
 • Процесор:AMD 3020E 1.20 GHz DualCore
 • Графика:AMD Radeon™ Graphics
 • Внатрешна меморија:4GB DDR4
 • Меморија:128 SSD
 • Оперативен систем:UEFI Shell
 • Wireless:IEEE 802.11a/b/g/n/ac
 • Gigabit Ethernet
 • Микрофон
 • HDMI, USB, Network (RJ-45)
 • Батерија:2 cell Lithium Ion (Li-Ion) – 9h – 45 W
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.