TRGOPRODUKT Печка Thalia Nella R

-18%
38

 • Моќ: 6,5 kW
 • Погоден за простории до 36 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 82 X 46 X 40 /cm
 • Тежина : 63 кг
9.550 ден

На залиха:
* 7.830 ден
Заштеда: 1.720 ден
* Цената важи за секаков вид готовинско плаќање и "on line" купување.

Спецификација

 • Моќ: 6,5 kW
 • Големина ( a x b x h /cm) : 82 X 46 X 40 /cm
 • Погоден за простории до 36 m2
 • Тежина : 63 кг
 • Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
 • Горна плоча: челик
 • Боја: сива
 • Приклучок за оџак: на горна плоча
 • Дијаметар за оџакот : O 120
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien