Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Custom Post Type
product
product_variation
brands
Filter by Categories
Filter by Product categories
Апарат за палачинки
Апарат за пица
Апарат за пуканки
Други мали апарати
Ѓезве за кафе
Слушалки
Филтери за вода Гејзер
Филтерски патрони за вода
Акција
Ново
Распродажба
Бела Техника
Перење и сушење
Машини за перење
Машини за перење и сушење
Машини за сушење
Машини за садови
Аксесоари за перење и сушeње
Разладна техника
Замрзнувачи сандучари
Замрзнувачи со фиоки
Комбинирани фрижидери
Ладилници со една врата
Фрижидери SIDE BY SIDE
Фрижидери за вино
Вградни апарати
Вградни аспиратори
Вградни машини за садови
Вградни микробранови
Вградни плотни
Вградни фрижидери
Вградни фурни
Апарати за готвење
Електрични шпорети
Комбинирани шпорети
Плински шпорети
Микробранови
Аспиратори
Аксесоари за апарати за готвење
Бојлери
Бојлери за бања
Електронски проточни бојлери
Кујнски бојлери
Мали проточни болјери
Хидраулични проточни бојлери
Помагала во домот
Детергенти
Скали
Компјутери и опрема
Компјутери и аксесоари
Filter by Product tags
acer
carrier
bosch
candy
aeg
aeg1
aux
bella thalia
bomann
cezar
clatronic
conti
de-buyer
delonghi
ecg
fieldmann
gejzer
gorenje
haier
hama
hamachi
hoover
hp
kappa
kenwood
koncar
lamart
ltha
metalac
philips
prity
samsung
sencor
solingen
stiebel-eltron
tesla
texell
tim-sistem
toshiba
union
verso
viper
vivax
yenkee
Filter by Производители
Bosch
Candy
kappa
Končar

Камини на пелети

Нашите печки на пелети  ќе ве одушеват со квалитет , дизајн и брзина на загревање .
Камините на пелети со воден резервоар се инсталираат на централно греење  и поголемиот дел од енергијата го пренесуваат преку загреаната вода од радијаторите  а остатоког го зрачат воздушно .
Камините имаат вградена циркулациона пумпа , резервоар за пелети , и со помош на дозерот автоматски го регулираат доводот на пелетите во ложиштето .
Временскиот седмичен термостат и автоматското палење даваат голема удобност на загревањето на Вашиот дом  !

МП 107.500 ден
96.800*ден
МП 122.100 ден
109.890*ден
МП 81.600 ден
73.440*ден
МП 92.700 ден
83.430*ден
МП 48.200 ден
43.380*ден
Прикажување на сите 7 резултати
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien